Domovenok

Dudlík Airflex 3 otvory střední průtok 2 ks

Výrobce: SCHIESSER
Kód výrobku: 10887
Dostupnost: Malo
145 Kč

Dudlík na láhev AVENTse 3 otvory – se středním průtokem.

Pro děti od 3 měsíců.

 

Dudlíky AVENT jsou vyráběny z měkkého a tenkého silikonu.Žebrování je prodlouženo a dudlík je o něco celkově vyšší. Těsnící lem je snížen. Tyto novinky zaručují stálost tvaru dudlíku a ještědokonalejší podobnost s kojením z prsu maminky.

 

Silikonový dudlík AVENT je navržen tak, aby svým tvarem a funkcí co nejvíce připomínal maminčin prs. Má speciální patentovaný okraj, který funguje jako jednosměrný ventil. Dudlík umožňuje proudění vzduchu do lahvičky během krmení, čímž zamezuje vzniku vakua v lahvičce. Dítě se nemusí dudlíku při krmení pouštět a může pít souvisle jako při kojení bez polykání vzduchu. Právě polykaný vzduch během krmení vyvolává pláč způsobený bolestivou kolikou nebo nadýmáním.


Klinické pokusy provedené univerzitami v Londýně a Cambridge prokázaly, že novorozenci krmení lahvičkami AVENT trpěli méněkolikami a po probuzení byli spokojenější než děti, které byly krmeny z obyčejných lahví.

 

Široký tvar měkkého dudlíku nutí dítě zeširoka otevřít ústa a doslova se k dudlíku přisát. Může tak začít sát a používat přitom stejné pohyby jazyka a dásní jako při kojení. To je důvod, proč je s AVENTEM snadné kombinovat kojení s krmením z lahvičky.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Sledovali jste to