Domovenok

Natahovací vlňáčky

Výrobce: PHILIPS AVENT
Kód výrobku: 7
Dostupnost: K dispozici
357 Kč

Dostupné možnosti

Natahovací vlňáčky vyrobené ze 100% organické merino vlny jsou jedním z nejoblíbenějších produktů. Jsou měkoučké, děti neškrábou a zabezpečují dobrou termoregulaci. V létě je děti nosí jako svrchní oděv - jsou to velmi slušivé apartní kraťásky. V zimě zase zabezpěčují, že dítě bude v teple i na chladné podlaze. Výhodou těchto kalhotek je pružnost a měkkost v kombinaci s estetickým vzhledem. Kalhotky nemají výrazné švy, proto je některé maminky rády používají při nošení miminka v šátku. Nevýhodou je právě natahování. V zimě, kdy se děti obékají tepleji, musíte před přebalením miminko např. svléknout z punčošek, zatímco u zapínacích kalhotek by stačilo sundat punčošky jen po kolínka. Tyto kalhotky se hodí ke všem typům plen v naší nabídce, zvláště vhodné jsou v kombinaci se zavazovacíma plenkama, protože je díky delším nohavičkám krásně překryjí.

Obecné vlastnosti vlněných svrchních kalhotek: jsou nejzdravější variantou přebalování. Jemná vlna s obsahem lanolinu přirozeně větrá a reguluje teplotu tak, že miminko v zimě zahřívá a v létě nepřehřívá a nezapařuje. Vlněné kalhotky navíc po znečištění močí není třeba prát, stačí je provětrat. Tato jejich vlastnost je dána právě obsahem lanolinu, při jehož styku s močí dochází k tzv. saponizaci. Kalhotky po provětrání svěže jemně voní lanolinem. Pokud kalhotky perete, vyžadují jemnou péči a po několika praních je bude třeba znovu naimpregnovat lanolinovou kůrou aby neprotékaly (viz sekce péče o pleny a oddíl prací prostředky).

Vlněné svrchní kalhotky od Disany zpravidla nepotřebují před použitím impregnovat, ale jelikož se jedná o přírodní produkt, může se obsah lanolinu u jednotlivých výrobků lišit, proto je možné, že některé kusy budou impregnaci potřebovat hned na začátku.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Sledovali jste to