Domovenok

Novorozenecká startovní sada Natural AVENT

Novorozenecká startovní sada Natural AVENT

Výrobce: SCHIESSER
Kód výrobku: 612292
Dostupnost: Malo
1 050 Kč

- inovativní savička v novém designu podobná mateřskému prsu napomáhá přirozenému krmení a umožňuje kombinovat kojení a krmení z láhve
- rozšířený antikolikový systém díky novému dvojitému ventilu
- ergonomický tvar - snadné uchopení a přilnavost pro pohodlnější krmení
- jednoduché použití a snadné čištění
- neobsahuje BPA

Balení obsahuje:

2 x 260 ml láhve Natural s dudlíky Natural s pomalým průtokem (1m+)
2 x 125 ml láhve Natural s novorozeneckými dudlíky Natural (0m+)
1 x Kartáč na láhve
1 x Ortodontické šidítko 0m+

Používáním kojeneckých láhví AVENT s unikátním patentovaným silikonovým dudlíkem s ventilem předcházíte polykání vzduchu během krmení a snižujete pravděpodobnost vzniku koliky.

Tvar lahvičky zajišťuje vysokou stabilitu a pohodlné držení. Široké hrdlo usnadňuje plnění lahvičky i její čištění. Přehledná přesná stupnice pomůže určit, kolik vaše dítě vypilo. Víčko těsně přiléhá k dudlíku, takže při promíchávání stravy nebo cestování nedochází k vylévání obsahu lahvičky.

Široký tvar měkkého dudlíku nutí vaše dítě zeširoka otevřít ústa a doslova se k dudlíku přisát. Může tak začít sát a používat přitom stejné pohyby jazyka a dásní jako při kojení. To je důvod, proč je s AVENTEM snadné kombinovat kojení s krmením z lahvičky.

Klinické pokusy* provedené univerzitami v Londýně a Cambridge prokázaly, že novorozenci krmení lahvičkami AVENT trpěli méně kolikami a po probuzení byli spokojenější než děti, které byly krmeny z obyčejných lahví.

Silikonový dudlík AVENT má unikátní patentovaný okraj, který funguje jako jednosměrný ventil. Dudlík umožňuje proudění vzduchu do lahvičky během krmení, čímž zamezuje vzniku vakua v lahvičce. Dítě se nemusí dudlíku při krmení pouštět a může pít souvisle jako při kojení bez polykání vzduchu. 
Šumivý zvuk je známkou toho, že vzduch proudí do lahvičky a ne do žaludku vašeho dítěte. Právě polykaný vzduch během krmení vyvolává pláč způsobený bolestivou kolikou nebo nadýmáním

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Sledovali jste to